Reviews

Reviews of our massages can also be found at:

Małgorzata

(Kraków)
27 August 2019, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

Masaz rewelacja....perfekcyjne dłonie Pani Tajki doprowadziły moje ciało do całkowitego odprężenia i zrelaksowania...masaż godny polecenia każdemu...


Joanna

(Kraków)
23 August 2019, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

Pracownicy zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół. Od samego wejścia była niesamowita atmosfera. Pani Masażystka dostosowywała się do moich indywidualnych potrzeb i upewniała się czy wszystko jest tak jak trzeba. Idealne miejsce do relaksu i wyciszenia. Polecam każdemu, a sama wrócę tam jak najprędzej.

Chaiyo comment

niezwykle nam miło! Zapraszamy!


Magda

(Gubin)
13 July 2019, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

To najlepszy salon masażu , w którym byłam. Cudowna atmosfera, miła obsługa...a przede wszystkim czysto i elegancko. Szczerze polecam:)


Adam

(Katowice)
23 December 2017, Chaiyo ul. Grodzka 27/3, Kraków

Dziękuję za świetny masaż, faktycznie poziom tak samo wysoki jak na Dietla. Wszystkiego dobrego na święta!


Kuba

(Kraków)
24 September 2017, Chaiyo ul. Grodzka 27/3, Kraków

masaż według moich oczekiwań, subtelny i nawet relaksujący, choć były też momenty bolesne, no ale jestem pospinany, za dużo stresu, to fakt. dobra muzyka!


Josh

(Bristol)
05 September 2017, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

My masseuse (Seng?) was superb, the best massage of life. I'm a marathon runner and she got all the right places that I was hurting.


Marika

(Kaków)
27 August 2017, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

Masaż rewelacyjny, odprężający i bardzo relaksujący. Juli jest niesamowita, dbała o komfort i upewniała się czy wszystko jest w porządku. Bardzo polecam ;)


Kasia

(Białystok)
22 July 2017, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

Było cudownie czułam się jak w niebie. Marzę o powtórzeniu wizyty. Jak szłam spacerkiem po masażu (z olejkami, polecam!) to miałam wrażenie, że jestem "z gumy" wszystkie moje mięśnie były takie miękkie. Dziękuję za to doznanie. Żaden masaż nigdy nie był tak CUDOWNY. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam. Kasia


Aga

(Kraków)
13 May 2017, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

Panie masażystki dobrze wyczuwają bolące, napięte miejsca. Warto tu przyjść, ja jestem już czwarty raz. Po masażu czuję się wspaniale.


Lars

(Aalborg)
29 April 2017, Chaiyo ul. Dietla 103/2, Kraków

I had a two hours Thai massage with oils in Chaiyo in March 2017. I had been to their other salons in Warsaw and it was the first time I have been in this one in Krakow. I have to say that it was very relaxing and authentic Thai massage. I have been to other massage salons in Krakow and I must say that the experience in Chaiyo was the best I have ever had in Krakow.

Add review

Name
City
I had massage in
Your review


top