Promocje i programy rabatoweStałe rabaty

Warto wiedzieć, że mimo umiarkowanych cen, może być jeszcze taniej. Zaglądajcie do tej zakładki - pojawiają się tu różne sezonowe i okolicznościowe promocje, być może pojawią się też nowe programy rabatowe.

Rezerwacja
masażu

Bonus dla stałych klientów

Dla wszystkich, którzy w ciągu 5 miesięcy odwiedzą nas 5 razy mamy masaż gratis (do wykorzystania od poniedziałku do czwartku). A więc - na modłę brytyjską: Buy 5, get 1 free! :-) W trakcie pierwszej wizyty otrzymują Państwo karty klienta, które są sukcesywnie wypełniane po każdym kolejnym masażu.

Polecaj masaże w CHAIYO znajomym i zyskuj!

Ilekroć skutecznie polecisz CHAIYO osobie, która nigdy wcześniej u nas nie była, otrzymasz "rabat ambasadora" -15%, do wykorzystania podczas swojej kolejnej wizyty. Również osoba powołująca się na Twoje polecenie będzie mogła skorzystać z jednorazowego rabatu -15% ("rabatu debiutanta"). Ten program rabatowy łączy się z innymi promocjami oraz kartą lojalnościową 5+1!

Jak to działa?
1. Podczas dokonywania rezerwacji (lub podczas płatności) "Debiutant" powołuje się imiennie na "Ambasadora" ("Poleciła mi was Pani Xxx") i otrzymuje rabat -15%.
2. W naszej bazie danych odnotowujemy, że "Ambasador" otrzyma podczas swej kolejnej wizyty rabat -15% i informujemy o tym tę osobę mailowo bądź SMSem.
3. Debiutantem jest się tylko raz, Ambasadorem - bez limitów. Polecajcie nas i cieszcie się rabatami!

Benefit MultiSport -20%

Wszyscy posiadacze kart BENEFIT MULTISPORT płacą u nas - w Krakowie - o 20% mniej za masaże każdego typu. Warunkiem otrzymania rabatu jest płatność GOTÓWKĄ. Zapraszamy!

Rabaty okolicznościowe

Aktualnie brak rabatów okolicznościowych


top