Blog

Niewielka modyfikacja cen

25 January 2018

Pod tym neutralnym tytułem zamieszczamy treść, która nie spotka się być może z aplauzem, ale - przykro nam - nadszedł TEN CZAS. Po dokładnie 11 latach i 3 miesiącach podnosimy po raz pierwszy (i raczej symbolicznie) ceny. Nie wszystkie zresztą. Od 2006 roku inflacja w Polsce wyniosła 20%. Znacząco wzrosły ceny wszelkich mediów (grzejemy "prądem"...), produktów, pralni, wzrosły koszty zatrudnienia pracowników, a my naszym płacimy pensje dwukrotnie wyższe, niż 11 lat temu. Liczymy na Państwa zrozumienie. Uśredniona cena masażu wzrasta o 7,5%, a niektóre ceny pozostawiliśmy niezmienione. Zachęcam...

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna i noworoczna.

24 December 2017

All in one, One in all :)

We wish you love, peace and a happy reunion with friends, relatives and families!

Our massage parlours will stay closed as follows:

  • 24,25,26.12
  • 31.12 (open till 17/18:00)
  • 1.01
  • 6.01
Czytaj więcej

Grudniowa promocja

02 December 2017

UWAGA! UWAGA! Rusza mikołajowo-świąteczna sprzedaż bonów podarunkowych! Grudniowa (do 31.12) promocja wygląda tak: Przy zakupie 1 bonu -10%, 2 bonów -20%, 3 i więcej bonów -30%. Zniżki nie łączą się z innymi formami promocji ani innymi rabatami. Bony ważne są przez rok od dnia zakupu i można z nich korzystać w obu naszych salonach (ul. Dietla i ul. Grodzka) Jeśli macie Państwo problem z dotarciem do naszych recepcji, oferujemy także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem poczty. Prosimy o maile z zamówieniami. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

Drugie studio tajskiego masażu w Krakowie!

18 October 2017

Rośniemy i zmieniamy się! Nie zdążyliśmy na dziesiąte urodziny (czyli w październiku 2016), ale dopięliśmy swego. Jedenasta rocznica istnienia krakowskiego Chaiyo okraszona jest otwarciem drugiego studia tajskiego masażu – nasz nowy adres to ul. Grodzka 27.

Centrum Tajskiego Masażu przy ulicy Dietla 103 zostało odświeżone, zarówno wewnątrz (nowa aranżacja obu pokoi masażowych, z których każdy jest gotowy do przyjęcia dwojga klientów), jak i na zewnątrz (nowe szyldy informacyjne, odświeżenie bramy wejściowej i klatki schodowej).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia obu miejsc :)

Czytaj więcej

Rozwijamy się dla Was

17 October 2017

Uznaliśmy, że nadszedł czas na kilka modyfikacji estetycznych i wizerunkowych. Mamy nowe logo, nowe materiały reklamowe, a piszemy to (a Wy – czytacie) na „pachnącej nowością” stronie internetowej. Wierzymy, że będzie bardziej przejrzysta, klarowna, „przyjazna” dla użytkowników, a wszelkie istotne treści będą łatwo dostępne. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku!

Czytaj więcej


top