Aktualności

Grudniowa promocja

02 December 2017

UWAGA! UWAGA! Rusza mikołajowo-świąteczna sprzedaż bonów podarunkowych! Grudniowa (do 31.12) promocja wygląda tak: Przy zakupie 1 bonu -10%, 2 bonów -20%, 3 i więcej bonów -30%. Zniżki nie łączą się z innymi formami promocji ani innymi rabatami. Bony ważne są przez rok od dnia zakupu i można z nich korzystać w obu naszych salonach (ul. Dietla i ul. Grodzka) Jeśli macie Państwo problem z dotarciem do naszych recepcji, oferujemy także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem poczty. Prosimy o maile z zamówieniami. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

Drugie studio tajskiego masażu w Krakowie!

18 October 2017

Rośniemy i zmieniamy się! Nie zdążyliśmy na dziesiąte urodziny (czyli w październiku 2016), ale dopięliśmy swego. Jedenasta rocznica istnienia krakowskiego Chaiyo okraszona jest otwarciem drugiego studia tajskiego masażu – nasz nowy adres to ul. Grodzka 27.

Centrum Tajskiego Masażu przy ulicy Dietla 103 zostało odświeżone, zarówno wewnątrz (nowa aranżacja obu pokoi masażowych, z których każdy jest gotowy do przyjęcia dwojga klientów), jak i na zewnątrz (nowe szyldy informacyjne, odświeżenie bramy wejściowej i klatki schodowej).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia obu miejsc :)

Czytaj więcej

Rozwijamy się dla Was

17 October 2017

Uznaliśmy, że nadszedł czas na kilka modyfikacji estetycznych i wizerunkowych. Mamy nowe logo, nowe materiały reklamowe, a piszemy to (a Wy – czytacie) na „pachnącej nowością” stronie internetowej. Wierzymy, że będzie bardziej przejrzysta, klarowna, „przyjazna” dla użytkowników, a wszelkie istotne treści będą łatwo dostępne. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku!

Czytaj więcej


top