Blog

Majówka

30 April 2018

Due to local national holidays we will remain closed between 1st and 3rd of May. See you again on Friday, 04.05.

Czytaj więcej

Przerwa wielkanocna.

31 March 2018

We are closed on Sunday 01 April and Monday 02 April and will reopen on Tuesday 03 April. Thank you for your understanding :)

Czytaj więcej

Walentynki, walentynki

13 February 2018

W Chaiyo walentynki obchodzimy skromnie, ale za to przez dwa dni: 14 i 15.02. Przydźcie we dwoje (dwóch, dwie) i szepnijcie nam hasło promocyjne "miłość cierpliwa jest, łaskawa jest" :) a druga osoba (lub pierwsza, zależy jak na to popatrzeć) otrzyma 50% zniżki. Zapraszamy na Dietla 103 i Grodzką 27. Wcześniejsze rezerwacje - konieczne!

Czytaj więcej

Niewielka modyfikacja cen

25 January 2018

Pod tym neutralnym tytułem zamieszczamy treść, która nie spotka się być może z aplauzem, ale - przykro nam - nadszedł TEN CZAS. Po dokładnie 11 latach i 3 miesiącach podnosimy po raz pierwszy (i raczej symbolicznie) ceny. Nie wszystkie zresztą. Od 2006 roku inflacja w Polsce wyniosła 20%. Znacząco wzrosły ceny wszelkich mediów (grzejemy "prądem"...), produktów, pralni, wzrosły koszty zatrudnienia pracowników, a my naszym płacimy pensje dwukrotnie wyższe, niż 11 lat temu. Liczymy na Państwa zrozumienie. Uśredniona cena masażu wzrasta o 7,5%, a niektóre ceny pozostawiliśmy niezmienione. Zachęcam...

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna i noworoczna.

24 December 2017

All in one, One in all :)

We wish you love, peace and a happy reunion with friends, relatives and families!

Our massage parlours will stay closed as follows:

  • 24,25,26.12
  • 31.12 (open till 17/18:00)
  • 1.01
  • 6.01
Czytaj więcej

Grudniowa promocja

02 December 2017

UWAGA! UWAGA! Rusza mikołajowo-świąteczna sprzedaż bonów podarunkowych! Grudniowa (do 31.12) promocja wygląda tak: Przy zakupie 1 bonu -10%, 2 bonów -20%, 3 i więcej bonów -30%. Zniżki nie łączą się z innymi formami promocji ani innymi rabatami. Bony ważne są przez rok od dnia zakupu i można z nich korzystać w obu naszych salonach (ul. Dietla i ul. Grodzka) Jeśli macie Państwo problem z dotarciem do naszych recepcji, oferujemy także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem poczty. Prosimy o maile z zamówieniami. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

Drugie studio tajskiego masażu w Krakowie!

18 October 2017

Rośniemy i zmieniamy się! Nie zdążyliśmy na dziesiąte urodziny (czyli w październiku 2016), ale dopięliśmy swego. Jedenasta rocznica istnienia krakowskiego Chaiyo okraszona jest otwarciem drugiego studia tajskiego masażu – nasz nowy adres to ul. Grodzka 27.

Centrum Tajskiego Masażu przy ulicy Dietla 103 zostało odświeżone, zarówno wewnątrz (nowa aranżacja obu pokoi masażowych, z których każdy jest gotowy do przyjęcia dwojga klientów), jak i na zewnątrz (nowe szyldy informacyjne, odświeżenie bramy wejściowej i klatki schodowej).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia obu miejsc :)

Czytaj więcej

Rozwijamy się dla Was

17 October 2017

Uznaliśmy, że nadszedł czas na kilka modyfikacji estetycznych i wizerunkowych. Mamy nowe logo, nowe materiały reklamowe, a piszemy to (a Wy – czytacie) na „pachnącej nowością” stronie internetowej. Wierzymy, że będzie bardziej przejrzysta, klarowna, „przyjazna” dla użytkowników, a wszelkie istotne treści będą łatwo dostępne. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku!

Czytaj więcej


top